poniedziałek, 16 stycznia 2017

WYJŚCIE DO KINA

Na piątkowym spotkaniu ustaliłyśmy wspólne wyjście do kina we wtorek 17.01.2017 r. Wybrane przez nas filmy nie są jednak dostępne w repertuarze ani Multikina, ani Cinema City. Jedynie proponowany francuski film (komedia!) "Dusigrosz" jest jeszcze w repertuarze Multikina, ale na g.13.15, więc niewiele osób mogłoby pójść...
Proponuję więc wyjście na "Dusigrosza" w środę 18.01.2017 r. na g.17.00 do kina DCF (dawne Warszawa) przy ul.Piłsudskiego 64 a. W DCF-ie mamy wtedy tanią środę (11 zł) i możemy nawet wyjść w mniejszym gronie niż zwykle.

O filmie "Dusigrosz" :

Pod prysznic wchodzi ze stoperem.
Myje się wyłącznie w zimnej wodzie.
Telewizję ogląda przez lornetkę w oknie sąsiada.
W domu korzysta tylko ze światła ulicznych neonów.

Utalentowany skrzypek Francois Gautier od dziecka jest chorobliwie skąpy. Nie ma przyjaciół, bo postawienie drinka kosz­towałoby go zawał serca. Nie związał się z kobietą, bo nawet zakup uschłych kwiatów to w jego oczach finansowe szaleństwo. Pewnego dnia świat Francois staje na głowie. Do orkiestry dołącza młoda i piękna wiolonczelistka, którą oczaruje jego muzyczny talent. Na domiar złego znikąd pojawia się 16-letnia Laura, przekonana, że jest jego córką.


Biedny dusigrosz nagle po­czuje, że jest kochany przez dwie kobiety, które nie wiedzą, że jego serce jest już zajęte przez… lokatę bankową.  


Najpiękniejsza opowieść o miłości … do pieniędzy.

https://multikino.pl/pl/filmy/dusigrosz

Proszę o informację, czy macie ochotę pójść i czy rezerwować bilety???
email:  renata_berdowicz@o2.pl  lub sms: 693 292 244


0 Comments:

Post a Comment