czwartek, 19 stycznia 2017

WYJŚCIE DO KINA (MULTIKINO)

Proponuję wspólne wyjście do kina 24.01.2017 r. o godz.18.45 do Multikina w Pasażu Grunwaldzkim.
Tym razem film, który dopiero pojawi się w repertuarze- komedia "DLACZEGO ON?"
Oto kilka słów o filmie, ze strony Multikina:
https://multikino.pl/pl/filmy/dlaczego-on


"Ned (nominowany do Oscara Bryan Cranston„Operacja Argo”„Godzilla”) – nadopiekuńczy, lecz sympatyczny ojciec rodziny z małego amerykańskiego miasteczka – przyjeżdża wraz z żoną i kilkunastoletnim synem ze świąteczną wizytą do córki, która studiuje w Kalifornii. Na miejscu musi stawić czoło swemu największemu koszmarowi – poznaje bowiem chłopaka córki, Lairda (nominowany do Oscara James Franco: „Oz: Wielki i potężny”, ”Spider-Man”) – serdecznego, ale szalonego milionera z Krzemowej Doliny, który nie uznaje żadnych zasad i szokuje otoczenie na każdym kroku.


Konserwatywny Ned uważa, że nieprzewidywalny Laird nie pasuje do jego córki i nie powinien się z nią wiązać. Robi wszystko aby nie doszło do ślubu, a sytuacja szybko wymyka się spod kontroli, bo w świecie wielkich pieniędzy i zwariowanych imprez Ned czuje się jak ryba wyjęta z wody. Reżyseria: John Hamburg."

Proszę o informacje na maila: renata_berdowicz@o2.pl lub sms: 693 292 244, kto  chciałby pójść we wtorek do kina. Cena biletu: 11 zł. Termin zgłoszeń do niedzieli 22.01.2017 r.

0 Comments:

Post a Comment