wtorek, 29 maja 2018

PARYŻ- PROGRAM I WPŁATY

Osoby, które zapisały się na wyjazd proszone są o potwierdzenie rezerwacji oraz wpłatę rezerwacyjną lub całość!

4-DNIOWY WYJAZD DO PARYŻA ZWIEDZANIE I POBYT W PARYŻU ORAZ  UCZESTNICTWO  W POKOJOWEJ KONFERENCJI NA RZECZ OBRONY PRAW CZŁOWIEKA 
CENA: 70,- EUR!!! 
TERMIN: 29. czerwca – 02 lipca 2018 

Temat: 4-dniowy wyjazd turystyczny do Paryża połączony z uczestnictwem w konferencji na rzecz poparcia obrony praw człowieka. 

Termin: Wyjazd w piątek 29.06, powrót w poniedziałek 02.07.2018 
Plan wycieczki:  
1 dzień: Wyjazd piątek wieczorem (godzina zostanie podana) 

2 dzień: W sobotę ok. południa przyjazd na miejsce imprezy - uczestnictwo w pokojowej konferencji na rzecz praw człowieka. OBECNOŚĆ W HALI KONFERENCYJNEJ JEST OBOWIĄZKOWA. Spotkanie umożliwia poznanie wielu ludzi z całego świata oraz spontaniczną atmosferę. Na miejscu serwowane będą  posiłki i napoje. Następnie przejazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg. Dla chętnych zwiedzanie Paryża nocą na własną rękę. 

3 dzień: Śniadanie w hotelu. Wariant 1. Przejazd autokarem do centrum Paryża. Uczestnicy mają cały dzień na zwiedzanie stolicy Francji.  Co można zwiedzić: m.in. Wieża Eifla, Pola Marsowe, Katedra Notre Dame, Pałac sprawiedliwości, słynne, największy paryski Plac de la Concorde, Ogrody Tuilleire, Montmarte, Bazylika Sacre Coeur, Moulin Rouge, Nowoczesna dzielnica La Defence, Łuk Triumfalny z Polami Elizejskimi, Pałac Inwalidów i wiele innych atrakcji jakie ma do zaoferowania stolica Francji.  Wieczorem wyjazd do Polski. 

4 dzień: Przyjazd do Polski w poniedziałek w godzinach przedpołudniowych. 

Wycieczka obejmuje: 
•Przejazd komfortowym autokarem do Paryża i z powrotem + transfery na miejscu 
•Lunchboxy na drogę do Francji 
•Udział w pokojowej konferencji w formie przemówień i prezentacji medialnych w hali konferencyjnej– każdy uczestnik ma przy swoim krześle słuchawki z tłumaczeniem na j. polski
•Posiłki i napoje w formie imbisu podczas konferencji w Paryżu  
•nocleg ze śniadaniem w wybranych hotelach klasy turystycznej (pokoje 2-4 osobowe) 
•Całodzienny pobyt w Paryżu – zwiedzanie i czas do własnej dyspozycji 
•Przewodnik po Paryżu w języku polskim •Ubezpieczenie podróżne  (cena nie zawiera wstępów)UWAGI: warunkiem uczestnictwa jest udział w konferencji w dniu 30.06.2018. Uczestnik wpłaca obowiązkowo 30,- € bezpośrednio przy zapisie u lidera grupy, natomiast resztę (także u lidera grupy) płatne najpóźniej do 10. czerwca 2018.

0 Comments:

Post a Comment