poniedziałek, 9 maja 2016

GOjump

Odliczamy dni do otwarcia największego w Polsce parku trampolin GOjump.
Wielkie otwarcie już 14 maja.

Wrocław może się już śmiało chwalić, że będzie miał zdecydowanie największy w Polsce, i jeden z większych w Europie, park trampolin. GOjump wystartuje już niedługo przy ul. Długosza 59-75. Na 3500 m kw. do dyspozycji będą: największa w Polsce strefa trampolin, ogromny basen z gąbkami, ścieżki trampolinowe i wieża do skoków na pneumatyczną poduchę, rampa do ćwiczenia skoków na snowboardzie, nartach i rowerach oraz strefa fitness.
Najlepsi instruktorzy zadbają o bezpieczeństwo gości, a także nauczą nowych ewolucji akrobatycznych i cyrkowych. Po zabawie będzie można odpocząć w wygodnym barze przy najlepszej kawie w mieście.

We wrocławskim parku trampolin GOjump na gości czekać będzie aż 3500 m kw. – organizatorzy budują go dla Wrocławia i wrocławian, ale spodziewają się także wielu gości z zagranicy. 
Ogromna hala będzie podzielona na trzy podstawowe strefy: 
-trampolin rekreacyjnych, na których każdy będzie mógł do woli skakać, 
-strefy Freestyle, gdzie będzie można bezpiecznie trenować skoki na snowboardzie, nartach, rolkach i rowerach oraz 
-strefy Akademii GOjump – gdzie pod okiem instruktorów będzie można ćwiczyć akrobatykę, freerunning czy też ewolucje cyrkowe na szarfach i kołach. Dokładnie takie, jak podziwiamy chociażby w programie "Mam Talent!"


0 Comments:

Post a Comment