czwartek, 19 lutego 2015

SWIATOWID KLASYCZNIE- W KWARTECIE

Zapraszamy naszych klubowiczów do skorzystania z oferty 
Ośrodka Działań Twórczych Światowid
ul. Sempołowskiej 54A
51-661 Wrocław
w dniu  24 lutego 2015 r godz. 18.30. Wstęp 8 zł/z kartą seniora 5 zł.
W koncercie wystąpi młody, utalentowany kwartet instrumentalny, który wspólną pracę rozpoczął zaledwie pół roku temu, mając na celu propagowanie muzyki kameralnej. W ich wykonaniu usłyszymy utwory Dimitri Szostakowicza i Eugene Ysaye.
Agata Francuz - I skrzypce
Studentka I roku studiów magisterskich Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu w klasie Prof. Jarosława Pietrzaka. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. K i A. Szafranków w Rybniku. Koncertuje z wieloma orkiestrami w kraju i za granicą, m. in. I Culture Orquestra.
Paulina Bujok - II skrzypce
Studentka III roku studiów licencjackich Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego  we Wrocławiu w klasie skrzypiec Prof. zw. Krzysztofa Bruczkowskiego. Jest absolwentką POSM im. F. Chopina w Krakowie.  Koncertowała z orkiestrami oraz z zespołami kameralnymi w kraju jak i za granicą, m. in. w krajach Beneluxu, Francji i Niemczech.
Agnieszka Żyniewicz - altówka
Studentka III roku studiów licencjackich Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego  we Wrocławiu w klasie prof. Michała Mickera. Występowała na wielu koncertach w kraju i za granicą z orkiestrami symfonicznymi jak i kameralnymi.
Filip Szkopek - wiolonczela
Student III roku studiów licencjackich Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu w klasie Prof.
Lidii Grzanki- Urbaniak. Laureat wielu konkursów wiolonczelowych w kraju i za granicą.
w programie:
Dmitr Szostakowicz - String Quartet no. 9 op. 117
Eugene Ysaye - Sonata no. 3 "Ballada" op. 27

0 Comments:

Post a Comment