sobota, 20 grudnia 2014

WIGILIA W KAK

Jak co roku, nasza tegoroczna wigilia była pięknym wydarzeniem. Dopisali goście i humory. Na wigilii spotkali się seniorzy i wolontariusze. To dzięki Wam wszystkim Klub działa tak prężnie i oferuje takie ciekawe zajęcia dla mieszkańców naszych osiedli. Dziękujemy wszystkim, którzy przynieśli potrawy wigilijne oraz własne wypieki; dzięki Wam była to pyszna uczta.
Odwiedził nas również prezydent Rafał Dutkiewicz, który samą swoją obecnością pozytywnie wpłynął na to nasze ostatnie w tym roku spotkanie. Jak zawsze bardzo ciepły, pełen humoru i ujmujący. Wspólne śpiewanie kolęd (również o treściach alternatywnych, wykonanych solo przez naszego prezydenta), muzyka na żywo, rozmowy z ludźmi o pokrewnych duszach .. to wszystko sprawiło, że każdy wyśmienicie spędził czas i po raz kolejny mieliśmy przyjemność poznać naszego prezydenta jako jednego z nas, Wrocławian.
W Nowy Rok chcemy ruszyć z nowym zapałem i nowymi pomysłami. Jak to trafnie ujął nasz prezydent, "cieszymy się, że tylu Panów jest wśród Aktywnych Kobiet" i mamy nadzieję, że tak jak w Wigilię, tak i przy okazji innych okoliczności, nie zabraknie ich wśród nas.
Po tak pięknym dniu nie pozostanie już nic jak tylko życzyć wszystkim cudownych świąt oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.


 


Kolędy przy akompaniamencie akordeonu w rękach
Henryka Macały, radnego Rady Miejskiej Wrocławia


0 Comments:

Post a Comment