piątek, 24 października 2014

"NIECH ŻYJE BAL"

"Niech żyje bal,
Bo to życie, to bal jest nad bale
Niech żyje bal,
Drugi raz nie zaproszą nas wcale
Orkiestra gra,
jeszcze tańczą i drzwi są otwarte,
Dzień wart jest dnia
A to życie zachodu jest warte!"

Dzisiejszy bal możemy skomentować słowami Agnieszki Osieckiej "Niech żyje bal"!
Jeszcze teraz brzmi nam w uszach piosenka w wykonaniu Maryli Rodowicz...

Było wspaniale! Wszyscy bawiliśmy się doskonale!!! Piękna sala, doskonałą muzyka, dopisywały humory. W sumie na balu bawiło się ok. 170 osób, seniorów z Psiego Pola. Była to druga tego typu impreza zorganizowana dla klubów seniora na Psim Polu. Poprzednia miała miejsce w ubiegłym roku.
Tym razem bawiło się 7 klubów seniora z naszej dzielnicy. Uczestnicy balu ponosili tylko koszt 4 zł. Była to składka na zespół muzyczny. Bal był więc przystępny na "każdą kieszeń".

Organizacja była ogromnym sukcesem. Bardzo dziękuję moim współorganizatorom dzięki którym wszystko tak pięknie wyszło, czyli dyrekcji LZN za nieodpłatne udostępnienie sali, kierownictwu MOPS za katering i wkład w integrację międzypokoleniową, Wrocławskiemu Centrum Seniora za całokształt i upominki, dyrekcji Fundacji Opieka i Troska za wsparcie oraz przedstawicielom Rady Osiedla Psie Pole - Zawidawie za obecność na balu. Moje szczególne podziękowania kieruję do członkiń Klubu Aktywnych Kobiet za wszelką pomoc oraz za to, że zawsze mogę na nie liczyć.

Sielskie humory:)


Konkursy

0 Comments:

Post a Comment