We wtorek 23.06. nie będzie spotkania klubowego, bo jest dzień ojca i możecie lepiej wykorzystać to popołudnie.
Spotkanie zrobimy w piątek 26.06. o godz.18.00. Ja będę już od g.17.00.
Zbierzemy wtedy wplaty na lipcową wycieczkę.
Można się jeszcze zapisywać na wyjście do kina.
Poniżej trochę zdjęć na pamiątkę przemiłego spotkania w czerwcową sobotę. Rejs statkiem organizowaliśmy po raz drugi. Pierwszy raz to był listopad. Było równie miło jak tym razem. Pogoda przeważnie nam dopisuje. Nawet gdyby nie, to nie ma wyjścia, bo jest to impreza plenerowa, a nie da się przewidzieć pogody.
Bardzo dziękuję wszystkim za zaangażowanie, organizację i za to, że byliście. Za wszystko❤️❤️❤️💕💕💕
Proponuję wyjście na koncert do Akademii Muzycznej w dniu 5.07.g.16.00- sala koncertowa bud.E, I piętro.
Wstęp wolny!
W niedzielę 28.06.2026r. na godz.16.00 wybieramy się do Kina Nowe Horyzonty na film " Nie ma duchów w mieszkaniu na Dobrej".
Bilety: 11 zł.
Zapisy robimy przez sms i dziś na statku.
Informuję, że rejs statkiem w sobotę jest aktualny. Odbędzie się zgodnie z planem. Statek jest 2-poziomowy z zadaszeniem. Na wodzie jest chłodniej niż na lądzie🤣
W programie rejsu przewidujemy m.in.grilla (przywieziemy gotowego😂). Zapewniamy grillowe menu, pieczywo, ketchup, musztardę, talerzyki, sztućce, kubeczki, serwetki.
Proszę o zabranie ze sobą własnych napojów.
Statek będzie dla nas dostępny już od g.10.30. O godz.11.00 odpływamy.
Jeśli będą jakieś pytania, proszę do mnie dzwonić lub pisać.
Do zobaczenia jutro😁
W najbliższą sobotę 20.06.2026 r. mamy zaplanowany rejs statkiem po Odrze w godz.11.00-14.00.
Spotykamy się przy Bulwarze Dunikowskiego ( nabrzeże za Halą Targową). Biały statek Wiktoria, nie żółty jak mówiłam wcześniej.
W bieżącym tygodniu nie będzie spotkań klubowych. Spotykamy się dopiero w sobotę. Na rejs obowiązywały zapisy, ponieważ będzie poczęstunek i potrzebujemy znać orientacyjną liczbę uczestników.
Rejs jest darmowy. Mamy wykupione 3 godziny rejsu na wyłączność.
Pierwszym punktem programu była wizyta w Krzyworzece i Gaszynie.
Nasz przewodnik jak -awsze potrafi nas zaskoczyć i dodaje nowe punkty zwiedzania w ramach niespodzianki🤣🤣🤣